Krzesła konferencyjne. Wybór nie jest trudny

Ostateczny wybór krzeseł konferencyjnych powinien być pewnym kompromisem między komfortem, planowanym budżetem, a samymi oczekiwaniami organizatora.

Stalowe, aluminiowe, czy skórzane?

Skrócony przegląd po najpopularniejszych modelach krzeseł konferencyjnych dostępnych na polskim rynku:

Krzesła aluminiowe

Krzesła wykonane z aluminium gwarantują satysfakcjonujący poziom trwałości, a w porównaniu do rozwiązań konkurencyjnych – wyróżniają się atrakcyjną cenę. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich składanie nie sprawiało większych problemów (standardowe krzesła aluminiowe sztapluje się średnio po dwanaście egzemplarzy).

Krzesła składane

Lekkie, wykonane z wytrzymałych komponentów (do budowy krzeseł składanych wykorzystuje się stal i tworzywa sztuczne) krzesła składane doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie priorytetem jest mobilność.

Tego typu siedziska ułatwiają optymalizację wolnej przestrzeni, a łączenie ich w rzędy podczas różnych okoliczności, spotkań i konferencji biznesowych nie sprawia większych trudności.

Krzesła stalowe

Wykonane ze stali krzesła wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością (pozostają w zasadzie niewrażliwe na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne). Ze względu na swój ciężar – bywają bardziej uciążliwe w transporcie, ale rekompensują to atrakcyjną ceną.

Krzesła stalowe to podstawowe siedziska do zastosowań profesjonalnych.

Krzesła restauracyjne

Oryginalne krzesła restauracyjne to dobra alternatyw dla tych osób, które szukają siedzisk do minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz. W zależności od modelu – do ich produkcji wykorzystuje się stal, aluminium, a także tworzywa sztuczne.

Krzesła restauracyjne gwarantują wysoki komfort użytkowania, a przy tym doskonale wpisują się w potrzeby bardziej wyszukanych branż artystycznych i nie tylko.

Krzesła skórzane

Krzesła skórzane to ekskluzywne siedziska stworzone z myślą o najbardziej wymagających. Doskonale wpisują się w potrzeby właścicieli sal konferencyjnych i bankietowych, a także restauratorów.