Meble ZOWN Premium

Meble stosowane w hotelarstwie, powinny się cechować zarówno funkcjonalnością i trwałością, jak i estetycznym wyglądem. Takie właśnie cechy posiadają meble firmy ZOWN z kolekcji Premium, które zyskały już uznanie wielu klientów. Zarówno ich wygląd jak i zastosowane rozwiązania sprawiają, iż meble te spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Solidna konstrukcja

Jedną z najważniejszych zalet mebli z kolekcji Premium jest fakt, iż zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu ich użytkownicy mogą mieć pewność co do tego, że będą im one służyły przez bardzo długi czas. Wzmocnienia dolnej powierzchni blatów oferowanych stołów mają bardzo wysoką gęstość, co sprawia, iż są one wyjątkowo wytrzymałe oraz odporne na wszelkiego typu zdeformowania. Meble firmy Zown są w związku z tym odporne na uderzenia i są w stanie utrzymać spore obciążenia.

Funkcjonalność

Meble z kolekcji Premium są łatwe w użytkowaniu przede wszystkim ze względu na ich nieskomplikowany montaż oraz demontaż. Złożone nie zajmują również zbyt dużo miejsca, przez co nie ma większych problemów z ich przechowywaniem czy też transportem.

Funkcjonalność opisywanych mebli, a właściwie przede wszystkim stołów z kolekcji Premium, polega też na możliwości ich łączenia, zarówno podłużnie jak i poprzecznie. Zastosowane rozwiązania, pozwalają zatem na ich dowolne wykorzystanie, zależnie od okazji czy też potrzeb klienta.

Elegancki wygląd

Wszystkie elementy składające się na kolekcję Premium zostały wykonany w taki sposób, aby prezentowały się elegancko i estetycznie nawet bez żadnego nakrycie. W przypadku hoteli, gdzie obrusy to tak naprawdę konieczność, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych osłon bocznych, gdyż bez nich stoły wyglądają doskonale. Szczególna dbałość o wygląd mebli z kolekcji Premium już na etapie ich projektowania, pozwoliła zatem na uzyskanie fantastycznego efektu.