Wózki do stołów składanych to duże ułatwienie dla organizatora

wozki-do-stolowWłaściciele sal bankietowych i konferencyjnych do transportu składanych stołów chętnie wykorzystują specjalne wózki. Za dobrej klasy model trzeba zapłacić nawet ok. 1,000 złotych, ale ze względu na dużą oszczędność czasu ich zakup zwraca się w krótkim czasie.

Dobry wózek do stołów składanych, czyli jaki?

Wózki do stołów składanych to duże ułatwienie dla właścicieli sal konferencyjnych, bankietowych oraz samych organizatorów imprez okolicznościowych.

Obsługa wyposażona w profesjonalny wózek jest w stanie w znacznie krótszym czasie zorganizować spotkanie bez konieczności zatrudniania dodatkowych pracowników.

Materiał z jakiego wykonano wózek powinien być decydujący

Dobrej klasy wózek powinien być wykonany z trwałych komponentów; stalowy stelaż gwarantuje odpowiednią wytrzymałość na obciążenia (blat dużego stołu okrągłego to ciężar nawet kilkudziesięciu kilogramów).

Sposób składania

Warto wybierać także między tymi modelami, które są na wyposażeniu specjalnych systemów ułatwiających składanie wózka – to szczególnie istotne dla osób bez odpowiednio przestronnego zaplecza do magazynowania dodatkowych akcesoriów konferencyjnych.

Bezpieczeństwo obsługi nie jest bez znaczenia

Ostateczny wybór wózka do transportowania stołów składanych powinien być także wynikową dodatkowych elementów wyposażenia, a w tym m.in.:

  • specjalnych pasów bezpieczeństwa, które unieruchamiają poszczególne płyty blatu stołu,
  • hamulców uniemożliwiających przemieszczanie się ładunku pod nieobecność operatora,
  • systemów zapobiegających kontuzji rąk podczas transportu,

a także wielu pozostałych.